Evde Çalışın
Evden Çağrı Alın

Nerede olursanız olun Dijital Santral ile dilediğiniz yerde sabit telefonunuzdan çıkış yapın ses kayıt alın işinizi aksatmayın!

Yapmanız gereken Dijital Santral yetkilileri ile iletişime geçmek mikrofonlu kulaklık veya masaüstü IP cihaz ve bir bilgisayar hepsi bu kadar!

Kesintisiz Hizmet

Sanal Özel Ağ yapısı sayesinde kesintisiz, yüksek hızlı ve güvenli bağlantı.

Hızlı Kurulum

30 ile 60 gün süre içerisinde hizmet başlangıcı taahhütlü. Modem ve ağ anahtarı (switch) cihazları dahil tek fiyat.

Güvenlik

Merkez, şube ve çalışanlar arasında güvenli haberleşme. Tek sayfalık taahhütname ile sorunsuz ve hızlı müşteri deneyimi.

Çözümlerimiz

Çağrı Merkezi Çözümleri

Çağrı merkezi alt yapısı için ücretsiz danışmanlık hizmeti, kullanılacak yazılım ve donanımlar konusunda kurulum ve destek hizmetimizden yararlanın

Sabit Numara Taşıma

Sabit numaranızı değiştirmeden Dijital Santral’e taşıyabilir, numaranızı daha teknolojik ve ekonomik olarak kullanabilirsiniz.

0850 Ve Coğrafi Numara

Coğrafi numara (0212, 0216 ve 0312 v.b.) ve konumdan bağımsız (0850) numara bloklarımızdan online olarak hemen tahsis edebilirsiniz.

Radyo Link

Radyolink sistemleri sizlere daha hızlı bir iletişim hizmeti sunmakta ve güvenirliği çok yüksek seviyelere çıkarmaktadır.  Radyo link kısaca sadece iki nokta arasında elektromanyetik dalgalar sayesinde hızlı ve güvenli iletişim sağlayan sistemlere denilmektedir.

Radyolink en belirgin özelliği ise iki nokta arasında iletişim sağlar ve diğer ağlardan bu özelliğiyle daha güvenli hale gelmektedir. Bir diğer özelliği ise izlemez bir sisteminin olmasıdır. Radyolink sistemlerinin en çok tercih edildiği alanlar genellikle telefon santralleri veya televizyon stüdyoları ile vericiler arasındadır. Son dönemde internet bağlantıları içinde kullanılmaya başlanmış ve çok iyi sonuçlar gözlemlenmiştir.

Radyolink Teknolojisi Nedir?

Radyolink teknolojisi birbirinden tamamen bağımsız olan iki nokta arasında elektromanyetik dalgalar ile haberleşen bir sistem olarak karşımıza çıkmaktadır. Radyolink teknolojisinde yalnızca iki nokta arasında haberleşme sağlanabilir. Bu iki noktanın haricinde herhangi bir şekilde izlenebilmesi mümkün olmamaktadır. Radyolink teknolojisinin genellikle kullanılan yerler olarak göze ilk çarpan telefon santralleri ve televizyon yayın stüdyoları ve sağlanan verici arasında olmaktadır.

Neden Radyolink İnternet?

Bunun için her geçen gün yeni teknolojiler üretmek için teknoloji firmaları çabalamaktadır. Bu bağlamda düşündüğümüzde radyolink teknolojisi ile sağlanan İnternet iki nokta arasında elektromanyetik dalgaları etrafa yayılmadığı için kablolu İnternet çözümleri ile kıyaslandığında İnternet hızı ve verimliliği daha yüksek olmaktadır.

Hızlı İnternet

Dünyada her geçen gün hızlı İnternet'e ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Verimli bir şekilde İnternet kullanmak ve bunu hızlı bir şekilde sağlamak, bir çok alanda sizi rakiplerinizin önüne geçirmektedir.

Verimlilik

Radyolink teknolojisi ile sağlanan İnternet iki nokta arasında elektromanyetik dalgaları etrafa yayılmadığı için kablolu İnternet çözümleri ile kıyaslandığında İnternet hızı ve verimliliği daha yüksek olmaktadır. Açık alanda havadan sağlanan radyolink İnternet hizmeti hem kablolu İnternet hizmetine göre maliyeti daha düşük, hem de 20 mbps hızın daha da üzerine çıkabilmekte ve İnternet hizmetini yoğun şekilde kullanan işletmeler için son derece verimli olmaktadır.

Harika markalarla çalıştığımız İçin şanslıyız