Hakkımızda

2017 yılında kurulan dijital santral yeni kurulan bir şirket olmasına karşın sektörde uzun yıllardır faaliyet gösteren bir yapının kurumsallaşmış bir uzantısı olarak odaya çıkmıştır.

Yaklaşık 2007 yılından bu yana sektörde bir çok ilke imza atmış bir çok büyük projede yer almış deneyimli bir kadro tarafından müşterilerine daha iyi ve kurumsal çözümler saglayabilmek için kurulmuş bir şirkettir.

Profesyonel Ekip

Teknoloji ve yazılım alanında uzman ekibimizle; amaç ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerle işinize değer katıyoruz.

Çok Fonksiyonlu Santral

Hosted Santral, Sanal Santral, Bulut Santral, VoIP donanımları, TDM uygulamaları, donanımsal ve yazılımsal santral çözümleri üretmektedir.

Entegrasyon Teknolojisi

Ölçeklenebilir iletişim projeleri ve uzak ofis entegrasyonlarıyla kurumsal iletişim sistemleri kurulumları sağlanmaktadır.

Hızlı, Uygun Santral Çözümleri

Dijital santral, tasarımı, kurulumu, yapılandırması, özelleştirmesi ve IP tabanlı iletişim çözümleri ye hizmetleri sunmaktadır. 

İletişim özgürlüğü sunan profesyonel donanımlarla bir şirketin ihtiyacı olan tüm iletişim altyapısı güvenle sunulmaktadır.

Dijital Çözüm Ortağınız

Yüksek Teknoloji, Hızlı Çözüm

Şirketimizin öncelikli hedefi sektörde uzun yıllar kalıcı olmak güven sağlamak en son teknolojiyi müşterilerine sunmaktır.

Özellikle IP TELEFON, bulut teknolojisi, altyapı çözümleri konusunda sektörde söz sahibi olan ve işletmelere özel çözümler sunmayı hedefleyen bir dünya şirketi olmak için çalışmaktadır.

dijital santral çözümleri
dijital santral
dijital santral

Evde Çalışın
Evden Çağrı Alın

Nerede olursanız olun Dijital Santral ile dilediğiniz yerde sabit telefonunuzdan çıkış yapın ses kayıt alın işinizi aksatmayın!

Yapmanız gereken dijitalsantral.com yetkilileri ile iletişime geçmek mikrofonlu kulaklık veya masaüstü IP cihaz ve bir bilgisayar hepsi bu kadar!

0 +
Kulanıcı Sayısı
0 +
Profesyonel Ekip
0
Yapılan Proje

Harika markalarla çalıştığımız İçin şanslıyız

Dijital Santrale Geçmek İster Misin?

Dijital Santral için bize hemen ulaşın!